Öğrenci Sokağı Nedir?
Öğrenci Sokağı, anlaşmalı marka ve iş yerlerinde yapılan alışverişlerden moniler kazandıran mobil sadakat uygulamasıdır. Kazanılan monileri bir başka alışverişte kullanabilir veya ihtiyacı olan Öğrenci Sokağı üyesi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Öğrenci Sokağı Ücretli midir?

Hayır. Öğrenci Sokağı uygulamasını indirmek, üye olmak ve kullanmak ücretsizdir.
Öğrenci Sokağı uygulamasını kullanarak kullanıcıların kazandığı monilerden ayda 1 defa olmak üzere ilk alışverişlerinden 2 moni kesintisi yapılır. O ay içinde başka kesinti yapılmaz. Öğrenci Sokağı uygulamasının kullanılmadığı aylarda (ayın ilk ve son günü) moni kazanılmadığı için geriye dönük kesinlikle kesinti yapılmaz. Öğrenci Sokağı uygulamasını her ay kullanan kullanıcılarımızdan 1 yıl içerisinde en fazla 24 moni kesintisi yapılmaktadır.

Öğrenci Sokağı Uygulamasını Kullanarak Moni Nasıl Kazanırım?

Öğrenci Sokağı üyesi işyerlerinde hesap öderken Öğrenci Sokağı üyesi olduğunuzu belirterek, üye işyerinin İşyeri Sokağı uygulamasından ürettiği QR kodu okutup onaylamanız gerekmektedir. (Onaylanmayan işlemlerde kullanıcıların hesaplarına moni yüklenmez)

Kazandığım Monilerimi Nasıl Kullanabilirim?

Üye iş yerinde alışverişinizi Öğrenci Sokağı uygulaması ile ödemek istediğinizi belirterek üye işyerinin İşyeri Sokağı uygulamasından ürettiği QR kodu okutup onaylamanız gerekmektedir.

Öğrenci Sokağı’ndaki Moni Sistemi Nasıldır?

Öğrenci Sokağı uygulamasında belli oranda moniler kazanırsınız. 1 Moni 1 TL’ye denktir.

Kazandığım Monileri Nereden Takip Edebilirim?

Biriken ve harcanabilir monileri uygulamada kullanıcı sayfasından takip edebilirsiniz.

Kazanılan Monileri Ne Kadar Süre Sonra Kullanabilirim?

Alışverişlerden kazanılan moniler hesabınıza yüklenmektedir. Kazanılan ve biriken monileri bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kazanılan monileri uygulama ana sayfasından takip edebilirsiniz.

Monilerim Belli Bir Süre Sonra Silinecek mi
?
Bir takvim yılı içerisinde kazanılan ve biriktirilen moniler o yılın Aralık ayının sonuna kadar geçerli olacak ve sonrasında silinecektir.

Akıllı Telefonum İnternete Bağlı Olmadığı Zaman Öğrenci Sokağı Uygulamasını Kullanabilir miyim?

Ne yazık ki Öğrenci Sokağı’na sadece internet bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

Telefon Numaramı Değiştirirsem Ne Yapmam Gerekir?

Öğrenci Sokağı üyeliğinde, telefon numaranıza özel sms onayı alınmaktadır. Numaranız değiştiğinde dilerseniz yeni üyelik açarak Öğrenci Sokağı uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. (Eski telefon numaranıza bağlı hesabınızdaki bilgileri ve kazanılan monilerin yeni hesabınıza aktarımı mümkün değildir.)

İndirim ve Kampanyalardan Yararlanmanın Özel Koşulları Var mı?

Öğrenci Sokağı üyesi marka ve işletmelerin yaptıkları indirim ve kampanyalar farklılık göstermektedir. Kazanacağınız monilerin detaylarına üye işyeri indirim detayları ve kampanya detaylarından ulaşabilirsiniz.